O nás

About_Us_01

Každému z vašich projektov venujeme našich 100% a niečo navyše, aby sme naplnili potreby vás - našich zákazníkov.

Naša vízia budúcnosti určuje našu stratégiu. Chceme, aby naše meno bolo spájané s odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými profesionálnymi službami. Prostredníctvom našich riešení chceme klientov sprevádzať na ceste k ich úspechu a sme pripravení vždy urobiť o krok navyše.

Spoznajte nás

V roku 2011 dvaja pozoruhodní ľudia, Marko Šarmír a Roman Kurnický, položili základy firmy, ktorá sa v tom čase zameriavala najmä na online psychodiagnostické nástroje a ich lokalizáciu pre tunajšie použitie. Vášeň pre to, čo robíme a chuť prinášať nielen nástroje, ale aj zmysluplné riešenia, formovala náš vývoj. Dnes v inmetric nájdete toho najlepšieho partnera pre vaše HR vo všetkých oblastiach meraní a hodnotení kandidátov a zamestnancov. S našim tímom sme pripravení previesť vás svetom online psychodiagnostiky, AC/DC či 360° feedbacku, ale aj podporiť vás aj v náročných situáciách cez outplacement programy či individuálne riešenia na mieru. Spolupracujeme tiež s niekoľkými ďalšími profesionálmi, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch, napríklad pri príprave špecializovaných školení a seminárov, koučingu, mentoringu a množstve ďalších. Spoločne pracujeme na tom, aby HR mohlo mať významný vplyv na úspech v každej spoločnosti. Podporené odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými službami.

Team_01
Veve2c

Veronika Koišová

Managing Partner

workshop

Ako senior konzultantka v našom tíme sa Veronika stará o komplexné riadenie rozvojových či talent-manažment projektov. Vyštudovala psychológiu a odvtedy sa aktívne venuje poradenstvu v oblasti ľudských zdrojov.

Má preukázané skúsenosti s realizáciou projektov pre klientov v rôznych odvetviach. Pomáha spoločnostiam s tvorbou, redizajnom a implementáciou kompetenčných modelov, s vedením a supervízou projektov Assessment/Development Centier. Stretnúť sa s ňou môžete aj na kurzoch zameraných na využitie psychometrických nástrojov v HR alebo na osobných konzultáciách výsledkov z hodnotenia. Jej absolútnou srdcovou záležitosťou je však 360-stupňová spätná väzba.

Jej rovnováha medzi emóciami a ráciom sa v praxi prejavuje vysokou mierou empatie a schopnosťou vnímať situácie a následne flexibilne reagovať. Typická je pre ňu akceptácia rôznorodosti osobností a názorov a hľadania ich synergií. Je veselá, so silným zmyslom pre humor a oceňuje priateľskú atmosféru, ktorú sa snaží vytvárať aj ako konzultantka pri pracovných aktivitách či už pre klientov, alebo svojich kolegov.

Agnes Light

Agnesa Poláček Hiczér

HR Solutions Consultant

workshop

Agnes získala svoj magisterský titul získala z pracovnej a organizačnej psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia sa ponorila do sveta HR. Najprv ako HR Generalist v jednej medzinárodnej spoločnosti, kde nazbierala množstvo neoceniteľných skúseností.

Pestrosť práce v inmetric však zahrala na strunu jej neustálej chuti učiť sa niečo nové a nám naopak učaroval jej elán a pozitívne nastavenie. Dnes sa s vami stretáva ako konzultantka najmä pri realizáciách 360 ° spätných väzieb, hodnotení  pomocou online psychodiagnostiky, posvieti si na kompetencie kandidátov na Asssessment a Development centrách a s radosťou vám pomôže aj s tvorbou kompetenčného modelu pre vašu firmu. 

Realizuje projekty tak na lokálnej, ako aj na medzinárodnej úrovni, kde naplno využije svoje jazykové zručnosti, keďže plynulo komunikuje v angličtine aj maďarčine.
Jej schopnosť budovať a udržiavať dobré vzťahy so svojimi klientmi a silná orientácia na zákazníka v kombinácii s odbornosťou z nej robí výnimočnú konzultantku, ktorá sa nevzdá, kým nenájde to správne riešenie.

Baska Inmetric

Barbora Kulčárová

Business Consultant for Nalgoo® ATS

workshop

Barbora je absolventkou Fakulty managementu na Univerzite Komenského. Celú svoju kariéru sa zameriava na zlepšovanie HR procesov, prepájanie biznisu a technológií. Má bohaté skúsenosti ako konzultantka pre online psychometriu, 360-stupňovú spätnú väzbu a ako hodnotiteľka AC/DC.

V súčasnosti je oblasťou jej pôsobenia digitalizácia HR procesov, a to najmä automatizácia náborových procesov, implementácia nástrojov na efektívnu spoluprácu medzi náborovými manažérmi a HR oddelením. Aktívne sprevádza klientov pri implementácii projektov, kde spája svoje skúsenosti s digitalizáciou HR procesov a online hodnotením. Barbora je analytická, no zároveň veľmi dynamická, vďaka čomu dokáže veci chápať rýchlo a komplexne. Je veľmi proklientsky orientovaná a dáva si záležať, aby klienti dostali vždy profesionálny servis.

Ak chcete svoju spoločnosť posunúť smerom k moderným technológiám, robiť objektívne a rýchle rozhodnutia, potom ju neváhajte kontaktovať.

Natalia

Natália Vedejová

HR Consultant & Client Support

Natália svoj magisterský titul získala na Univerzite Komenského v odbore psychológia. Počas štúdia nadobudla rozmanitú prax v oblasti ľudských zdrojov – najmä v recruitingu.

V našom tíme zastáva úlohu konzultantky, ktorá zahŕňa vykonávanie psychodiagnostiky pomocou psychometrických nástrojov a jej interpretáciu, realizáciu Assessment a Development centier, 360° spätnej väzby a workshopov, ale taktiež prípravu marketingových podujatí, prípravu článkov a blogov či správu obsahu webovej stránky. Venuje sa rovnako aj príprave a spracovaniu firemných prieskumov, ktoré sú tvorené na mieru podľa potrieb klientov/klientok. Natália je taktiež človek, ktorý vám poskytne klientskú podporu vo všetkých službách, ktoré ponúkame.

Natália je veľmi vnímavá a empatická, veľmi dôležitá je pre ňu tolerancia a akceptácia. Vždy sa snaží vytvárať komfortné a bezpečné prostredie ako v pracovnom prostredí, tak i pri práci s klientami/kami. 

Katka

Katarína Pariľaková

HR Consultant & Client Support

Katka na pozícii konzultantky pomáha s prípravou Assessment a Development centier, podieľa sa na psychodiagnostike a jej interpretácii a poskytuje podporu našim klientom.

Svoj bakalársky titul z psychológie získala na Masarykovej univerzite v Brne, kde aktuálne študuje magisterský stupeň. Počas štúdia nadobudla rozmanité skúsenosti v odbore, ale i jazykové zručnosti v anglickom a nemeckom jazyku.

Katka si zakladá na odbornosti a transparentnosti, je pre ňu dôležitý proklientský prístup a priateľská atmosféra pri práci s klientmi i kolegami. Dlhoročná záľuba v športoch sa odráža v jej zmysle pre tímovosť, ako aj vytrvalosti pri dosahovaní cieľov. 

Img 1512 – Kópia (2)

Laura Šmatlavová

HR Junior Consultant & Client Support

Laura je čerstvou absolventkou Univerzity Komenského, kde svoj magisterský titul nadobudla v odbore psychológia. Počas štúdia sa centrom jej záujmov stali prevažne oblasti spojené s pracovnou psychológiou a následne sa rozhodla v tomto smere začať aj svoju kariéru.

Laura, naša najnovšia členka tímu, zastáva pozíciu junior konzultantky a  jej úlohy zahŕňajú pomoc pri vykonávaní psychodiagnostiky a jej interpretáciu, realizáciu Assessment a Development centier, 360° spätnej väzby, workshopov, spracovávaní firemných prieskumov a poskytuje podporu našim klientom/kam.

Laura je silno vnímavá a analytická osoba, pre ktorú je veľmi dôležitá transparentnosť a korektnosť vo vzťahoch s klientmi/kami. 

Naši partneri