O nás

About_Us_01

Každému z vašich projektov venujeme našich 100% a niečo navyše, aby sme naplnili potreby vás - našich zákazníkov.

Naša vízia budúcnosti určuje našu stratégiu. Chceme, aby naše meno bolo spájané s odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými profesionálnymi službami. Prostredníctvom našich riešení chceme klientov sprevádzať na ceste k ich úspechu a sme pripravení vždy urobiť o krok navyše.

Spoznajte nás

V roku 2011 dvaja pozoruhodní ľudia, Marko Šarmír a Roman Kurnický, položili základy firmy, ktorá sa v tom čase zameriavala najmä na online psychodiagnostické nástroje a ich lokalizáciu pre tunajšie použitie. Vášeň pre to, čo robíme a chuť prinášať nielen nástroje, ale aj zmysluplné riešenia, formovala náš vývoj. Dnes v inmetric nájdete toho najlepšieho partnera pre vaše HR vo všetkých oblastiach meraní a hodnotení kandidátov a zamestnancov. S našim tímom sme pripravení previesť vás svetom online psychodiagnostiky, AC/DC či 360° feedbacku, ale aj podporiť vás aj v náročných situáciách cez outplacement programy či individuálne riešenia na mieru. Spolupracujeme tiež s niekoľkými ďalšími profesionálmi, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch, napríklad pri príprave špecializovaných školení a seminárov, koučingu, mentoringu a množstve ďalších. Spoločne pracujeme na tom, aby HR mohlo mať významný vplyv na úspech v každej spoločnosti. Podporené odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými službami.

Team_01
Veve

Veronika Koišová

Managing Partner

workshop

Kto je Veronika? Veronika vyštudovala psychológiu a odvtedy sa aktívne venuje poradenstvu v oblasti ľudských zdrojov. Jej absolútnou srdcovou záležitosťou je však 360-stupňová spätná väzba.

Čo robí v inmetric? Ako senior konzultantka a Managing Partner sa v našom tíme stará o komplexné riadenie rozvojových či talent-manažment projektov. Pomáha spoločnostiam s tvorbou, redizajnom a implementáciou kompetenčných modelov, s vedením a supervízou projektov Assessment a Development Centier. Stretnúť sa s ňou môžete aj na kurzoch zameraných na HR, napríklad na psychometrické nástroje a ich využívanie v nábore či rozvoji. Veronike taktiež poslednou dobou učarovalo odovzdávanie know-how, preto sa s ňou môžete stretnúť v rámci rôznych prednášok či už na Kariéra Expo, eventoch „HRaňajky“, alebo aj na Univerzite Komenského v rámci predmetu Pracovná a organizačná psychológia.

Aká Veronika je? Jej rovnováha medzi emóciami a ráciom sa v praxi prejavuje vysokou mierou empatie a schopnosťou vnímať situácie a následne flexibilne reagovať. Typická je pre ňu akceptácia rôznorodosti osobností a názorov a hľadania ich synergií. Je veselá, so silným zmyslom pre humor a oceňuje priateľskú atmosféru, ktorú sa snaží vytvárať aj ako konzultantka pri pracovných aktivitách či už pre klientov, alebo svojich kolegov a kolegyne.

Laura

Laura Šmatlavová

Junior HR solutions Consultant & Client Support

Kto je Laura? Laura je absolventkou Univerzity Komenského, kde svoj magisterský titul nadobudla v odbore psychológia. Počas štúdia sa centrom jej záujmov stali prevažne oblasti spojené s pracovnou psychológiou a následne sa rozhodla v tomto smere začať aj svoju kariéru.

Čo robí v inmetric? Laura, zastáva pozíciu junior konzultantky a  jej úlohy zahŕňajú administráciu pracovnej psychodiagnostiky a interpretáciu výsledkov, realizáciu Assessment a Development centier, 360° spätnej väzby, workshopov, poskytuje podporu našim klientom/kam a zastrešuje proces firemných prieskumov. Laurine analytické zručnosti našli pridanú hodnotu práve pri dôkladnom spracovávaní zamestnaneckých prieskumov spokojnosti pre firmy rôznych veľkostí a následných hĺbkových interview.

Aká Laura je? Laura je silno vnímavá a analytická osoba, pre ktorú je veľmi dôležitá transparentnosť a korektnosť vo vzťahoch s klientmi/kami.

Petra

Petra Zátrochová

Junior HR Solutions Consultant & Client support

Kto je Petra? Petra je absolventkou magisterského štúdia na univerzite Cyrila a Metoda v Trnave v odbore psychológia. Tento odbor si nevybrala náhodne, ale s jasným zámerom a vášňou. Jej srdcovkami sa stali pracovná psychológia a medziľudské vzťahy, najmä tie v pracovnom prostredí.

Čo robí v inmetric? Petra, sa ako naša najnovšia posila tímu, venuje najmä práci s psychodiagnostickými nástrojmi. Medzi jej úlohy patrí aj organizácia Assessment a Development centier, realizácia 360° spätnej väzby a workshopov. Petra tiež poskytuje podporu našim klientom a koordinuje jednotlivé projekty.

Aká Petra je? Spoločenská a empatická. Ku každému projektu a klientovi pristupuje s otvorenou mysľou  a citom pre jeho jedinečnost. Jej alfa omega sú akceptácia a prispôsobivosť, čo jej umožňuje účinne riešiť rôzne výzvy a situácie, ktoré sa vyskytnú v jej profesionálnom živote. 

Agnes

Agnesa Poláček Hiczér

HR Solutions Consultant

workshop

Kto je Agnes? Agnes získala svoj magisterský titul získala z pracovnej a organizačnej psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia sa ponorila do sveta HR. Najprv ako HR Generalist v medzinárodnej spoločnosti, kde nazbierala množstvo neoceniteľných skúseností.

Čo robí v inmetric? Agnes sa s vami stretáva ako konzultantka najmä pri realizáciách 360 ° spätných väzieb, hodnotení  pomocou online psychodiagnostiky, posvieti si na kompetencie kandidátov a kandidátok, na Asssessment a Development centrách a s radosťou vám pomôže aj s tvorbou kompetenčného modelu pre vašu firmu. Jej špecialitou je talent management, o ktorom ju môžete počuť rozprávať aj napríklad v rámci webinárov, ktoré zastrešuje spoločnosť inmetric. Realizuje projekty ako na lokálnej, tak aj na medzinárodnej úrovni, kde naplno využíva svoje jazykové zručnosti, keďže plynulo komunikuje v slovenčine, angličtine aj maďarčine.

Aká Agnes je? Pestrosť práce v inmetric zahrala na strunu jej neustálej chuti učiť sa niečo nové a nám učaroval jej elán a pozitívne nastavenie. Jej schopnosť budovať a udržiavať dobré vzťahy so svojimi klientmi a silná orientácia na zákazníka v kombinácii s odbornosťou z nej robí výnimočnú konzultantku, ktorá sa nevzdá, kým nenájde to správne riešenie.

Baška

Barbora Kulčárová

Business Consultant for Nalgoo® ATS

workshop

Barbora je absolventkou Fakulty managementu na Univerzite Komenského. Celú svoju kariéru sa zameriava na zlepšovanie HR procesov, prepájanie biznisu a technológií. Má bohaté skúsenosti ako konzultantka pre online psychometriu, 360-stupňovú spätnú väzbu a ako hodnotiteľka AC/DC.

V súčasnosti je oblasťou jej pôsobenia digitalizácia HR procesov, a to najmä automatizácia náborových procesov, implementácia nástrojov na efektívnu spoluprácu medzi náborovými manažérmi a HR oddelením. Aktívne sprevádza klientov pri implementácii projektov, kde spája svoje skúsenosti s digitalizáciou HR procesov a online hodnotením. Barbora je analytická, no zároveň veľmi dynamická, vďaka čomu dokáže veci chápať rýchlo a komplexne. Je veľmi proklientsky orientovaná a dáva si záležať, aby klienti dostali vždy profesionálny servis.

Ak chcete svoju spoločnosť posunúť smerom k moderným technológiám, robiť objektívne a rýchle rozhodnutia, potom ju neváhajte kontaktovať.

Naši partneri