O nás

About_Us_01

Každému z vašich projektov venujeme našich 100% a niečo navyše, aby sme naplnili potreby vás - našich zákazníkov.

Naša vízia budúcnosti určuje našu stratégiu. Chceme, aby sa naše meno bolo spájané s odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými profesionálnymi službami. Prostredníctvom našich riešení, chceme klientov sprevádzať na ceste k ich úspechu a sme pripravení vždy urobiť o krok navyše.

Spoznajte nás

V roku 2011 dvaja pozoruhodní ľudia, Marko Šarmír a Roman Kurnický, položili základy firmy, ktorá sa v tom čase zameriavala najmä na online psychodiagnostické nástroje a ich lokalizáciu pre tunajšie použitie. Vášeň pre to čo robíme a chuť prinášať nie len nástroje, ale zmysluplné riešenia formovala náš vývoj. Dnes v inmetric nájdete toho najlepšieho partnera pre Vaše HR vo všetkých oblastiach meraní a hodnotení kandidátov a zamestnancov. S našim tímom sme pripravení previesť Vás svetom online psychodiagnostiky, AC/DC či 360° feedbacku ale podporiť Vás aj v náročných situáciách cez outplacement programy či individuálne riešenia na mieru. Spolupracujeme tiež s niekoľkými ďalšími profesionálmi, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch, napríklad pri príprave špecializovaných školení a seminárov, koučingu, mentoringu a množstve ďalších. Spoločne pracujeme na tom, aby HR mohlo mať významný vplyv na úspech v každej spoločnosti. Podporené odbornosťou, zodpovednosťou a kvalitnými službami.

Team_01
20201007 135454 Resized

Veronika Koišová

Senior HR Solutions Consultant

workshop

Ako senior konzultant v našom tíme sa Veronika stará o komplexné riadenie rozvojových či talent-manažment  projektov. Vyštudovala psychológiu a odvtedy sa aktívne venuje poradenstvu v oblasti ľudských zdrojov.
Má preukázané skúsenosti s realizáciou projektov pre klientov v rôznych odvetviach. Pomáha spoločnostiam s tvorbou, redizajnom a implementáciou kompetenčných modelov, s vedením a supervízou projektov Assessment / Development Centier. Stretnúť sa s ňou môžete aj na kurzoch zameraných na využitie psychometrických nástrojov v HR alebo na osobných konzultáciách výsledkov z hodnotenia. Jej absolútnou srdcovou záležitosťou je však 360-stupňová spätná väzba.
Jej rovnováha medzi emóciami a ráciom sa v praxi prejavuje vysokou mierou empatie a schopnosťou vnímať situácie a následne flexibilne reagovať. Typická je pre ňu akceptácia rôznorodosti osobností a názorov a hľadania ich synergií. Je veselá, so silným zmyslom pre humor a oceňuje priateľskú atmosféru, ktorú sa snaží vytvárať aj ako konzultantka pri pracovných aktivitách či už pre klientov, alebo svojich kolegov.

Archivačná Kvalita – Kópia

Agnesa Poláček Hiczér

HR Solutions Consultant

workshop

Agnes je zatiaľ našim najnovším členom tímu inmetric. Svoj magisterský titul získala z pracovnej a organizačnej psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia sa ponorila do sveta HR. Najprv ako HR Generalist v jednej medzinárodnej spoločnosti, kde nazbierala množstvo neoceniteľných skúseností.
Pestrosť práce v inmetric však zahrala na strunu jej neustálej chuti učiť sa niečo nové  a nám naopak učaroval jej elán a pozitívne nastavenie. A dnes sa s vami stretáva ako konzultantka najmä pri realizáciách 360 ° spätných väzieb, hodnotení  pomocou online psychodiagnostiky, posvieti si na kompetencie kandidátov na Asssessment a Development centrách  a s radosťou vám pomôže aj s tvorbou kompetenčného modelu pre vašu firmu. 
Realizuje projekty tak na lokálnej, ako aj na medzinárodnej úrovni kde naplno využije svoje jazykové zručnosti, keďže plynulo komunikuje v angličtine aj maďarčine.
Jej schopnosť budovať a udržiavať dobré vzťahy so svojimi klientmi a  silná orientácia na zákazníka v kombinácii s  odbornosťou z nej robí výnimočnú konzultantku, ktorá sa nevzdá, kým nenájde to správne riešenie.

1561982965531

Barbora Kulčárová

Business Consultant for Nalgoo® ATS

workshop

Barbora je absolventkou Fakulty managementu na Univerzite Komenského. Celú svoju kariéru sa zameriava na zlepšovanie HR procesov, prepájanie biznisu a technológií. Má bohaté skúsenosti ako konzultantka pre online psychometriu, 360-stupňovú spätnú väzbu  a ako hodnotiteľka AC / DC.
V súčasnosti je oblasťou jej pôsobenia digitalizácia HR procesov a to najmä automatizácia náborových procesov, implementácia nástrojov na efektívnu spoluprácu medzi náborovými manažérmi a HR oddelením. Aktívne sprevádza klientov pri implementácii projektov kde spája svoje skúsenosti s digitalizáciou HR procesov a online hodnotením. Barbora je analytická  no zároveň veľmi dynamická, vďaka čomu dokáže veci chápať rýchlo a komplexne. Jej veľmi proklientsky orientovaná a dáva si záležať, aby klienti dostali vždy profesionálny servis.
Ak chcete svoju spoločnosť posunúť smerom k moderným technológiám, robiť  objektívne a rýchle rozhodnutia, potom ju neváhajte kontaktovať.

Naši partneri