KARIÉRNE PORADENSTVO

Naštartujte svoju kariéru správnym smerom, objavte svoje silné stránky a efektívne ich využite.

Hľadáte vo svojej kariére novú výzvu, ale ešte nemáte jasnú víziu? Chcete zmenu, no máte len hmlistú predstavu, ktorá cesta by pre vás mohla byť najvhodnejšia.

Keď sme boli deťmi, takmer každý z nás vedel, čím by sme sa chceli stať. Mali sme v tom celkom jasno a nejaké zlyhanie ani neprichádzalo do úvahy. V našich mysliach sme boli lekári, vedci, hasiči, archeológovia, proste všetko, na čo si spomeniete.

Od tých čias sa však veľa zmenilo a pre väčšinu už nie je také ľahké rozhodnúť sa, čo by sme chceli robiť, prípadne či to, čo robíme, chceme robiť aj naďalej. Musíme sa prispôsobovať meniacim sa nárokom a počítať s množstvom rôznych premenných. Často sa tak ocitáme na križovatke, z ktorej nie je jednoduché vykročiť. Ocitli ste sa v podobnej situácii aj vy?

Náš inmetric tím vám rád pomôže.

Pripravte sa na nové výzvy a prekonajte s nami prvé prekážky.

 

Pre koho je tento program určený?

  • Ste na začiatku svojej kariéry a nie ste si istí, ktorou cestou sa máte vydať.
  • Zvažujete zmenu povolania.
  • Plánujete začať podnikať.
  • Po dlhšej pauze sa vraciate do pracovného života.
Career_Solution_01

Vďaka nášmu programu kariérneho poradenstva budete schopní pochopiť svoje silné stránky a tiež identifikovať svoje oblasti rozvoja. Pomôžeme vám lepšie zmapovať vaše kompetencie a definovať oblasti, na ktorých môžete stavať.

Náš program je veľmi flexibilný a každý je jedinečný - rovnako ako naši klienti. Každý balíček však obsahuje prvotné hodnotenie osobnosti a schopností a taktiež individuálne konzultačné, mentoringové či koučingové stretnutia, ktoré poskytujeme v niekoľkých jazykoch (slovenčine, maďarčine a angličtine).

V prípade potreby je súčasťou aj podpora pri úprave CV, nastavenie stratégie hľadania novej práce a pomôžeme vám aj s prípravou na dôležitý pracovný pohovor (vrátane simulácií pohovorov). Nájdete v nás svojho sprievodcu na vašej ceste za pracovným naplnením.

Výhody nášho kariérneho programu

  • Pripravujeme jednotlivcov na zmenu kariéry na trhu, kde je konkurencia čoraz vyššia, takže sa zameriavame najmä na zvýraznenie ich silných stránok.
  • Pomáhame hlbšie porozumieť osobnosti a správaniu človeka, získať objektívnejší pohľad na seba samého a na základe týchto informácií sa zameriavame na váš osobný rozvoj.
  • Pomáhame plánovať kariérny postup vďaka vedomým rozhodnutiam na základe relevantných údajov.
Career_Solution_02

Efektívne zhodnotenie

+

Koučing/Mentoring

+

Individuálny plán

=

Spokojný pracovný život

Zaujala vás táto služba?Radi vám o nej povieme viac. Spýtajte sa nás na čokoľvek alebo si s nami dohodnite bezplatnú konzultáciu, v rámci ktorej vám priblížime naše služby a porozprávame sa s vami o tom, ktorá je najvhodnejšia pre vaše potreby.