360 STUPŇOVÁ SPÄTNÁ VÄZBA

Spätná väzba je jeden z najvplyvnejších rozvojových nástrojov, ktorý nie len nastaví zrkadlo, ale podporuje aj reálnu zmenu.

„Všetci potrebujeme ľudí, ktorí nám budú dávať spätnú väzbu. To je totiž cesta, ako sa môžeme zlepšiť.“ 
- Bill Gates -

Chcete efektívne zhodnotiť a rozvíjať svojich zamestnancov? Hľadáte zmysluplné a komplexné riešenie?  V tom prípade ste na správnom mieste. 360 stupňová spätná väzba je jedným z najlepších a najefektívnejších nástrojov na hodnotenie manažérov, vďaka ktorému  získajú to podstatné - hodnotné a zrozumiteľné informácie.


Prečo 360 stupňová spätná väzba?

  • Pomáha manažérom rozvíjať kompetencie a rásť osobnostne aj profesionálne tým, že im pomáha prekonávať prekážky a dochádza k reálnej zmene v správaní.
  • Jednotlivcovi prináša hlbšie pochopenie jeho správania a prináša odpovede na otázky - čo robím správne, prípadne, čo by som mal zmeniť?
  • Meria iba preukázané správanie prostredníctvom kompetencií, ktoré sú nevyhnutné pre úspech na danej pracovnej pozícii - a osobný úspech je základom úspechu spoločnosti.
Inmetric 360 Sk 3

Ako to funguje?

V našom portfóliu nájdete „hotové“ aj unikátne riešenia prispôsobené individuálnym požiadavkám. Spoločne zistíme, čo najlepšie vyhovuje vašim aktuálnym potrebám.

Naše „hotové“ riešenia predstavujú osvedčené súbory kompetencií určené pre konkrétne roly (napr. pre manažérov alebo odborníkov) alebo sú zamerané na konkrétne oblasti ako napríklad emočná inteligencia, transformačný leadership a mnoho ďalších.

Nenašli ste, čo hľadáte? Sme pripravení pomocť vám riešením vytvoreným na mieru. Prirodzene v ňom zohľadníme váš firemný jazyk spoločnosti, stratégiu, poslanie a kľúčové kompetencie. V skratke - získate jedinečnú  360 stupňovú spätnú väzbu, ktorá vám dokonale sadne.

360 stupňová spätná väzba od nás zaručuje profesionálny servis a bezproblémový zážitok. Vďaka moderným technológiám a užívateľsky príjemnému prostrediu je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Hodnotiteľovi vyplnenie dotazníka nezaberie viac ako 20 minút a my získame komplexný pohľad na definované správanie hodnotených. 

Za menej ako 20 minút získame od hodnotiteľov pohľad na definované správanie.

Aby sme dokreslili komplexný obraz stojaci za číslami a štatistikami, kompetenčný dotazník dopĺňame otvorenými otázkami - napríklad v štruktúre START-STOP-CONTINUE. 

Následne analyzujeme a porovnávame výsledky konkrétnej skupiny hodnotiteľov a sebahodnotenia manažéra tak, aby z nich získal čo najviac.

"Inmetric tím je skutočne výnimočný! V rámci rozvojového programu nášho manažmentu sme si od nich objednali 360 ° spätnú väzbu. Od prvého okamihu sme dostali profesionálny a veľmi proklientský  prístup. Konzultanti pre nás pripravili podrobný projekt, presne vyhovujúci našim želaniam a potrebám. Spravili skutočne všetko pre to, aby sme dosiahli nami očakávané výsledky. Nevidí sa často, najmä v tomto odvetví, že konzultanti sú ochotní ísť nad rámec svojich možností, aby priniesli želané výsledky a poskytli klientovi to, čo chce a hlavne kedy chce. A to aj  v situáciách obrovského tlaku na čas a zároveň  pri požiadavkách na veľmi individuálne riešenia. Náš vrcholový manažment bol s celým procesom, komunikáciou a prístupom nesmierne spokojný. Výsledky im poskytli to, čo očakávali a individuálne stretnutia s konzultantmi vrelo odporúča každý z nich. Už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti, lebo viem, že budem pracovať s tými najlepšími."


Martina Hudáková, Manažér pre Personálny Rozvoj, UNIQA

360_Feedback_01

Viac ako štandard

Hodnotíme kompetencie, ktoré sú pre firmu dôležité - navyše však meriame aj dôležitosť každej kompetencie pre konkrétnu pracovnú rolu.

Prečo je dôležité tento krok pridať? Pretože takto môžeme rýchlo vyjasniť a zladiť očakávania vedenia, manažérov a ich kolegov.

Uvedomujeme si, že si prajete, aby vaši zamestnanci dostali zo spätnej väzby maximum. Práve preto ich naši konzultanti prevedú reportom krok za krokom. Pomôžu im pochopiť najpodstatnejšie časti, pomenovať silné stránky či odhaliť slepé miesta tak, aby naštartovali a podporili proces zmeny.

Celý projekt beží podľa vopred definovaného akčného plánu, vrátane komunikácie s vašimi zamestnancami. Postaráme sa o to, aby sa k nim dostali vždy všetky dôležité informácie. Či už preferujete online formu, alebo osobné stretnutia, zabezpečíme, aby všetci zúčastnení rozumeli tomu, čo je 360 stupňová spätná väzba, čo od nej môžu očakávať a hlavne, čo z nej môžu získať.

Leadership Development

Manažérsky rozvoj

Rozvojové centrá

Plánovanie nástupníctva

Kariérne poradenstvo

Analýza tréningových potrieb

Zhodnotenie rozvojových aktivít

Individuálny koučing

Talent manažment

Zaujala vás táto služba?Radi vám o nej povieme viac. Spýtajte sa nás na čokoľvek alebo si s nami dohodnite bezplatnú konzultáciu, v rámci ktorej vám priblížime naše služby a porozprávame sa s vami o tom, ktorá je najvhodnejšia pre vaše potreby.